Räpina Cup 2023 makrokorvpallis oli edukas!

Lisatud: 07. aprill 2023 | Autor: Ants Järv |

1.aprillil toimunud makrokorvpalliturniir Räpina Cup 2023 oli kohalikule spordikooli võistkonnale väga edukas.  Kokku oli tulnud turniirile 4 võistkonda Lõuna-Eestist – Räpina spordikool, Nõo, Tartu Kalevi Palliklubi ning Tartu Valla spordikool.

Esimene mäng oli Räpina spordikoolil Tartu Valla spordikooliga. Selles mängus suutis Räpina kohe paremuse maksma panna ning terve mäng eduseisu kasvatada. Mängu lõpptulemuseks võit numbritega 55:28.

Teine mäng oli Räpinal Nõoga. Selles mängus oli tunda ka natuke pinget. Vastane mängis südikalt kaitses ja ei lasknud Räpinal nii ladusalt toimetada. Aga poisid olid tublid ja mängisid rünnakul hea koostööga ning tulemuseks võidunumbrid 52:37.

Viimane mäng tõotas Räpina spordikoolil tulla väga tasavägine, sest ka Tartu Kalevi Palliklubi oli kaks esimest mängu kindlalt võitnud. Nii ka läks. Esimesest minutist peale oli mäng finaali vääriline.  Mäng kulges enamasti võistkondade liidrite visete virrvarris ning kohati oli mäng ka väga jõuline. Mõlemast võistkonnast pidi viie veaga lahkuma ka üks mängija. Väga pingelise mängu suutis kohalik võistkond kodusaali toel ikkagi võita ning lõpptulemuseks oli tablool 53:42.

Räpina spordikool mängis kooseisus: Marko Heering, Ants Theodor Järv, Martin Kants, Mark Gregor Ladev, Konrad Uibo, Robin Möller, Ats Johannes Järv, Joel Varik ja Sebastian Kristoving. Poiste treener Ants Järv.

Turniiri viskevõistluse võitis Markus Padar (Tartu Valla spordikoolist) ning turniiri parimaks mängijaks valiti Ants Theodor Järv (Räpina spordikoolist).

Turniir läks igati korda, poisid said rohkelt võistluskogemust ning turniirile kutsutud võistkonnad ja treenerid jäid korraldusega väga rahule.

Lõppjärjestus makrokorvpalliturniiril Räpina Cup 2023:

       1. Räpina spordikool; 2.Tartu Kalevi Palliklubi; 3. Tartu Valla spordikool; 4. Nõo SK

Võistlust toetasid Räpina vald ja Räpina spordiklubi.