PÕLVAMAA KARIKAVÕITJA KORVPALLIS 2017 on RÄPINA SPORDIKOOL!

Lisatud: 11. detsember 2017 | Autor: Ants Järv |

1. detsembril 2017 toimus Põlva Spordikeskuses Põlvamaa karikafinaal korvpallis. Finaali oli jõudnud Räpina Spordikool ja Põlva Roofix.

Räpina oli finaaliks hästi valmistunud. Räpina läks kiiresti juhtima, tegutseti edukalt kaitses ning tabati hästi nii korvialt kui kaugelt. Esimene veerand spordikoolile 28:10! Teine veerand suutis Räpina veelgi vahet suurendada 15:9! Võiks öelda, et esimese poolaja tugeva kaitsemänguga ning agressiivse rünnakuga õnnestus finaal juba võiduks kallutada, sest juhiti juba 43:19! Kolmas ja neljas veerandaeg vastaste poolt murrangut ei tulnud ning Räpina Spordikool oligi võitnud karika!

Räpina Spordikooli korvpallimeeskond oli komplekteeritud endiste Räpina Kotkaste kui Räpina spordikooli vilistlastest ning praegustest spordikooli õpilastest. See oli justkui hea sümbioos – kus nooremad aitasid kiirusega ning kogenumad näitasid mängutarkust nii rünnakul kui kaitses. Spordikooli resultatiivsemad olid: Ants Järv 19p,  Kaivo Pullisaar 17p, Karl Junson 11p, Olver Kaljuvee 10p.

Räpina Spordikool mängis koosseisus: Ants Järv, Marten Järvik, Kaivo Pullisaar, Olver Kaljuvee, Priidik Purge, Joosep Sibul, Märt Tolmusk, Ragnar Lõhmus, Karl Junson, Reijo Sõukand, Andreas Närep, Alvaro Krasnov, Glenn Rahasepp, Risto Lillemäe, Harri Mähar, Toomas Kilk, Eric-Justin Jõks ja Raiko Belausev.

Räpina võistkondadele on Põlvamaa karikavõit korvpallis viimase 10 aasta jooksul – 9 karikas!!!