Noored korvpallipoisid olid kodusaalis väga edukad!

Lisatud: 07. märts 2023 | Autor: Ants Järv |

Pühapäeval 5.03.2023 toimus Räpina ÜG spordisaalis viimane makrokorvpalli etapp. Räpina Spordikool võttis sellel hooajal osa kõigist neljast etapist ning ka seekord (kodusel etapil) olid poisid väga edukad.

Kõigepealt võõrustati Tartu Valla SK-d. Mäng algas hästi ning kohe suutsid Räpina poisid initsiatiivi haarata. Poisid suutsid terve mängu pingutada nii kaitses kui rünnakul. Edukad oldi ka kõigis harjutustes, mida makrokorvpall ette näeb – slaalompõrgatamine, suur-slaalom ning vabavisked. Lõpptulemuseks 95:38 võidunumbrid.

Teine mäng toimus Tartu Valla SK ja KK Pauluse (Pärnust) vahel. Selle mängu võitis kindlalt KK Paulus numbritega 85:37.

Kolmas mäng Räpina Spordikooli ja KK Pauluse vahel tõotas tulla tasavägine ja pingeline. Seda see mäng ka oli, kuigi eraldi harjutustes olid Räpina noorkorvpallurid selgelt edukamad. Aga korvpallimäng, mis makrokorvpallis kestab 6×5 minutit oli tõeline punkt-punkti põnevusmäng.  Alles viimasel veerandajal suudeti paremini punkte visata ning edestada vastast viie punktiga. Järgnesid veel vabavisked ning lõppskooriks näitas tabloo 93:59 võidunumbreid. Kogu mäng oli üks kõva võitlus iga palli pärast – see tõigi võidu!

Võistkonnas mängisid: Marko Heering, Ants Theodor Järv, Ats Johannes Järv, Sebastian Kits, Mark-Gregor Ladev, Martin Kants, Joel Varik, Sebastian Kristoving ja Robin Möller. Treener Ants Järv.

Kindlasti aitas Räpina poiste võitudele kaasa ka lapsevanemate ja sõprade kaasaelamine. Aitäh!