3×3 SPORTLAND korvpallisari oli Räpinale edukas!

Lisatud: 16. märts 2023 | Autor: Ants Järv |

15.03 toimus Põlva Mesikäpa hallis Põlvamaa koolide Sportland 3×3 korvpallisari. Räpina spordikooli õpilased olid esindatud mitmes erinevas vanusegrupis ning Räpina poisid võistlesid edukalt 1.-5. klasside arvestuses ning 8.-9. klasside arvestuses.

Viis tundi kestnud 3×3 korvpallisari oli väga edukas Räpina 1.-5.klass vanusegrupile, kus esikoha võitis Räpina ÜG I võistkond. Võistkonnas mängisid: Rasmus Rahasepp, Lucas Paalman, Rasmus Hirmo ja Roger Roosileht. Samas vanusegrupis saavutasid 3.koha Räpina ÜG II võistkond kooseisus: Marko Heering, Martin Kants ja Konrad Uibo. Kokku osales selles vanusegrupis 8 võistkonda.

8.-9.klasside arvestuses oli kokku tulnud võistlema 9 võistkonda. Räpinat esindasid Oliver Hans Kaljuvee, Jaan Junson, Karl-Robert Härm ning Marvin Poltan.  Nad suutsid võita alagrupis kõik mängud kindlalt, kuid finaalmäng Vastse-Kuuste vastu kujunes väga pingeliseks põnevusetenduseks. Räpina oli normaalajal veel kaotusseisus 4:8, kui Räpina pani tugeva pressingu kaitses peale ning selle toel visati 4 punkti järjest! Järgnes punkt-punkti mäng Räpina eduseisus, kuid Vastse-Kuuste suutis normaalaja viimasel sekundil tabava kaugviskega mänguseisu viigistada 12:12! Lisaajal mängis kindlamalt Räpina võistkond ning lõpptulemuseks 14:13 ja autasuks igati teenitud 1.koht ja kuldmedalid!